(VIDEO) FK „Vojvodina“ Bačko Gradište – FK „Radnički 1912“ 0 : 8

Ekipa Nebojše Maksimovića je posle pobeda na svom terenu nad superligašima „Spartakom“ i „Bačkom“ odigrala, kao što je i najavljeno, jedan susret u gostima.

U subotu u Bačkom Gradištu, odigrana je utakmica sa članom Vojvođanske lige Sever ekipom „Vojvodina“, koja je dobijena rezultatom 8 : 0.

Prvo poluvreme u ekipi somborskih crveno belih zaigrali su igrači koji su imali manju minutažu u prethodnim susretima. U ravnopravnom odmeravanju snaga i nekoliko šansi sa obe strane, prednost je stečena golom Radovanovića u 9.minutu.

U drugom poluvremenu Maksimović izvodi prvu postavu i od 59 minuta sledi goleada. Na 2 : 0 povećava Antunić, a od 60 do 65 minuta u strelce se upisuju po dva puta Davor Rajkovača (60. i 64. minuta) i Darko Terzić (62. i 65. minuta). Šveljo je strelac u 73. a Pavić u 75.minutu postavlja konačan rezultat 8:0 za somborskog srpskoligaša.