Ocena korisnika: / 0
LošeNajbolje
ponedeljak, 15 mart 2010 18:49

7 МЛАДИХ КАРАТИСТА И 8 МЕДАЉА!

Поред Првенства Војводине, у Старој Пазови је одржан и Турнир за млађе узрасне категорије.

Учествовало је око 250 такмичара из Војводине и Београда. Најмлађа такмичарска група Карате клуба ‘’Сомборац’’, иако је бројала само 7 такмичара, остварила је одличан резултат. Освојено је 4 златне, 2 сребрне и 2 бронзане медаље у дисциплини извођења ката.

Златне медаље освојили су Вељко Ђуран, Дејан Кемер, Ана Дучић и ката тим пионирки у саставу Ана Дучић, Анђела Зорица и Александра Мушикић.

Сребрне медаље освојила је Анђела Зорица, а бронзане Алекса Човић и Александра Мушикић.

Једини представник стапарске секције била је Бранка Грива која је освојила сребрну медаљу.

Са 8 освојених медаља у свеукупном пласману Карате клуб ‘’Сомборац’’ заузео је 3. место.