ponedeljak, 18 novembar 2019 16:23

"Somborelektro" - "Jabuka"  18 :31

"Radnički" - "Sombor"  40 : 22

video prilog

U 9. kolu Prve lige Sever u rukometu Muški rukometni klub “Somborelektro” u Gradskoj hali u Somboru igrao je sa ekipom “Jabuka” i izgubio sa 18 : 31.

“Soelektričari” su izašli na megdan mnogo iskusnijoj ekipi iz Jabuke bez svog najboljeg igrača Žarka Miskina i sa sastavom čiji je prosek 17 godina. Prvo poluvreme, dok su mladići predvođeni Jokićem imali snage, moglo se parirati gostima, i razlika od 5 - 6 golova je bila realno stanje. U drugom delu gost koristi priliku i već u 40 minutu je nedostižnih 9 razlike da bi u poslednjim minutima dodao gas i pobedio sa 31 prema 18.

Najbolji strelci kod domaćih su bili Filip Oros sa 6 i Luka Jokić i Sergej Miskin sa po 4 gola. Naredno kolo “Somborelektro” odlazi u Banatske Karlovce veoma neugodnoj ekipi koja zauzima drugo mesto dok su somborci sada 10 na tabeli, ispred Nove Pazove i Apatina.

Rukometni klub "Sombor u 9.kolu Druge lige Sever izgubio u Novom Sadu od ekipe "Radnički" rezultatom 40 : 22