17 10 2019 / 02:31

TELEVIZIJA SREĆE SOMBOR
news menu leftnews menu right
PROGRAMSKA ŠEMA
PDF Štampa El. pošta
PONEDELJAK
ponedeljak, 14 oktobar 2019 00:00

PONEDELJAK 14. oktobar

VREME EMISIJA EPIZODA

8:00 Jutarnji program
9:00 Agrodan
9:30
9:40 Vojvođanska dog.



10:00 Kuhinjica



10:30 Nas je 10%

11:00 Zelena patrola





11:30 Izazovi istine

12 :00 Agrodan

12:30 Meridijanima




13:30 ABS Show



14:00 Vojvođanski školski vesnik
14:30 Srbija i Svet

15:30 Agrodan

16:00 Kuhinjica




16:30 Vesti TV Sreće
17:00 Seroja Le esclava

17:30 Vesti TV Sreće
18:00 Veze

18:30 Vojvođanska događanja



19:00 Ordinacija
19:30 Ledi of Wine + Oglasi


20:00 Igraj, zapevaj

20:30 Vesti TV Sreće
21:00 serija Le esclava (Bela ropkinja)

21:30 Play
22:00 Agrodan

22:30 Vesti TV Sreće
23:00 Kaledioskop







0:00 Vesti TV Sreće
0:30 Vojvođanska događanja



1:00 Meridijanima






2:00 ABS SHow
2:30 Izazovi istine

3:00 Zelena patrola

3:30 Vojvođanski školski vesnik
4:00 Srbija i Svet

5:00 Kuhinjica

5:30

6:00

Veze

Ledi of Wine


6:30

7:00

Play

Kaledioskop


* zadržavamo pravo izmene satnice i emisije zbog priloga sa ComNet mreže-  TV Sreće Sombor

 
PDF Štampa El. pošta
UTORAK
utorak, 15 oktobar 2019 00:00

UTORAK 15. oktobar


VREME EMISIJA EPIZODA
8:00 Jutarnji program
9:00 Agrodan

9:30
9:40 Vojvođanska događanja

10:10 Oglasi
10:15 Kuhinjica



11:00 Prijatelj Vašeg imanja
12:00 Agrodan 

12:25 Meridijanima


13:25 Trendseter





14:30 Kaledioskop
14:55
Putujte sa nama

Oglasi
15:25 Agrodan
16:00 Kuhinjica



16:30 Vesti
17:00 SportiCom

17:30 Vesti
18:00 serija Le esclava

18:30 Vojvođanska događanja

19:00 Ordinacija
19:30 Kreativno  - Korak 21
19:50 Reč, dve

20:30 Vesti
21:00 serija Le esclava
21:30 Tech stile life
22:00 Agrodan

22;30 Vesti
23;00 Vojvodjanska dog. + Neke važne stvari

0:00 Vesti
0:30 Meridijanima

1:30 Trendseter



2:15 Kaledioskop

3:15 Kuhinjica

3:35 Sporticom + Vojvođanska događanja

4:25
Ordinacija + Korak 21

5:30 Tech stile life + Neke važne stvari

6: 30
Reč dve

7:00 Reportaže TV Sreće
7:30

Zadržavamo pravo promene programske šeme , zbog priloga i Vesti sa ComNet mreže

 
PDF Štampa El. pošta
sreda, 16 oktobar 2019 00:00

SREDA 16. oktobar

 

VREME EMISIJA EPIZODA





8:00 Jutarnji program
9:00 Agrodan



9:30 Vojvođanska događanja



10:00 Kuhinjica

10:30 Play


11:00 SportiCom

11:30 Izazovi istine
12:00 Agrodan



12:30 Meridijanima

13:10

13:40
13:50 Lek iz prirode






14:20 Azbuka zdravlja

15:30
Agrodan
16:00 Kuhunjica
16:30 Vest TV Sreće
17:00 Serija El esclava

17:30 Vesti TV Sreće
18:00 Vojvođanska događanja



19:00 Ordinacija
19:30 Da pitamo
20:00 Produžena s mlekom
2 debele krigle

20:30 Vesti TV Sreće
21:00 serija El esclava

21:30 Kuda ide Vojvodina


22:30 Vesti TV Sreće
23:00 Agrodan
23:30 Bez recepta

0:00 Vesti TV Sreće
0:30 Vojvođanska događanja

1:00 Kuhinjica

1:20 Play

2:00 Sporticom
2 : 25  Izazovi istine

2:50 Meridijanima
3:45 Lek iz prirode
4:15 Produžena s mlekom

4:45
Azbuka zdravlja
5:25 Sporticom

5:55
Kuda ide Vojvodina

6:30 Ordinacija

Zadržavamo pravo izmene programa , zbog priloga i vesti sa ComNet mreže

 
PDF Štampa El. pošta
ČETVRTAK
četvrtak, 10 oktobar 2019 00:00

ČETVRTAK 10. oktobar

VREME EMISIJA


8:00 Jutarnji program
9:00 Agrodan



9:30 Vojvodjanska dogadjanja
10:00

KUHINJICA


10:30 Somborske priče



11:00 REČ DVE..emisija TV Srece

11:30 Veze ...o saobraćaju


12:00 Agrodan +Oglasi


12:30 Meridijanima


13:30 Korak 21
14:00 Balkanorama
14:25 Oglasi
14:40 Vojvođanska aktivizacija

15:00 Prijatelj Vašeg Imanja

 



16:00 Agrodan

16:30 Vesti
17:00 serija Le esclaca rpz

17:30 Vesti

Vojvođanska događaja

 

18:00 Preventivom do zdravlja

18:30

19:00 Ordinacija

19:00 Tech stile life
19:30 Vojvođanska događanja

20:30 Vesti
21:00 serija Le esclava


21:25 Prolog ..o filmu
22:10 Agrodan

22:30 Vesti
23:00 ZOOM



0:00 Vesti
0:30 Vojvođanska događanja
1:00 Kuhinjica
2:30 Korak 21

3:00 Balkanorama

3:30 Vojvođanska aktivizacija
4:00 Preventivom do zdravlja



4:30 Tech stile life +PPlay

5:00 Play
5:30 ZOOM
6:00 Reč,dve
6:30 Veze

7:15 Reportaže TV Sreće

Zadržavamo pravo promena zbog priloga sa vesti i priloga ComNet mreže

 
PDF Štampa El. pošta
PETAK
petak, 11 oktobar 2019 00:00

PETAK 11. oktobar

VREME EMISIJA


8:00 Jutarnji program
9:00 Agrodan 

9:30 Vojvodjanska dogadjanja +

10:00 Kuhinjica



10:30 Azbuka zdravlja
11:30 Da pitamo



12:00 Agrodan

12:30 Meridijanima
13:40 Vojvođanski biznis
14:00 Otvorite atlas
14:30 Lek iz prirode
15:00 Agrodan




15:45 Kuhinjica




16:30 Vesti
17:00 serija Le esclava
17:30 Vesti
18:00 Vojvođanska događanja



18:45 Ordinacija
19:10 U laganom ritmu

19:35

19:45 Any Stile



20:30 Vesti
21:00 serija El esclava
.
21:55 Vino i vinogradarstvo

22 :20 EPP 9
22:30 Vesti
23:00 Preventivom do zdravljai
23:35 Da pitamo




0:00 Vesti
0:30 Kuhinjica

0:55 EPP 11
1:00 Meridijanima


2:00 Azbuka zdravlja
2:45 Vojv.biznis
3:15 Otvorite atlas

4:00
Film - Betino putovanje

5:40 Neke važne stvari
6:10 Any stile

7;00 U laganom ritmu





7:30
Vino i vinogradari


Zadržavamo pravo izmena programa zbog prilog iz ComNet mreže

 

 

 
PDF Štampa El. pošta
SUBOTA
petak, 11 oktobar 2019 00:00

SUBOTA 12. oktobar 


VREME EMISIJA EPIZODA


8:15 Agrodan

8:45 Kaledioskop
9:40 Prijatelj Vašeg imanja
10:40
Ledi of Wine





11;20 Život u boji M.Pavlović
12:15 Somborskim sokakom

12:40 Agrodan

13:10 ComNet Srbija


14:15 Prolog o filmovima

15:00 Srbija i Svet

16:00 Agrodan

16:30
Da pitamo...
17:00 serija El esclava
17:30
REČ DVE emisija TV Srece
Zlatko Šuša
18:00 Balkanorama

18:30 Vojvodjanska događanja na znakovnom jeziku


19:10 Atlas

19:50 Kuda ide Vojvodina

20:30 Somborskim sokakom

21:00

21:25

serija El esclava

ComNet Srbija




22:20 Agrodan


23:00 Prolog  o filmovima

24:00

FIlm : Ženska banda

1:40 REPRIZE SERIJA LE ESCLAVA



4:25 Ledi of Wine
5:00 Život u boji


5:45 Prolog

6:30 Reč dve


 

7:00

 

 

Reportaže TV Sreće

 

Zadržavamo pravo izmene programa zbog priloga i Vesti  iz ComNet Mreže

 
PDF Štampa El. pošta
NEDELJA
petak, 11 oktobar 2019 00:00

NEDELJA 13. oktobar


VREME EMISIJA EPIZODA



8:00 Kuhinjica
specijal


9:00
Agrodan 

9:30 Vino i vinogradari
10:00

Otvorite atlas


10:50 Zelena patrola
11:30 Somborskim sokakom




12:15 Prijatelj Vašeg imanja
13:00 ComNet Srbija
14:00 Agrodan

14:25 Život u boji
15:10 Kaledioskop



16:10 Agrodan


16:40 Kako do posla




17:00 serija El esclava

17:30 ABS Show
18:00 Zdravlje je lek





19:00 ComNet Srbija

20: 00 Vojv.dogadjana na znak.jeziku

20:25 Somborskim sokakom

21:00

21:30

serija Le esclava

Na točkovima


22: 00
U laganom ritmu 

22:30 NAs je 10%
23:10 Kućica u cveću
00:00 Film -  Pompeja 1 i 2







3:20

3:50

Otvorite atlas

Zelena patrola



4:20 Život u boji

5:00 Kaledioskop

6:00

6:30

7:00

 

Kako do posla

ABS Show

Reportaže TV Sreće



7:30

Zadržavamo pravo izmene programa zbog prilog sa ComNet mreže

 




Ауторско право 2008-2019 © РТВ СРЕЋЕ Сва права задржава. Веб дизајн: Жељко Томић .